O lasergame

Laser game je týmová sportovně společenská hra využívající moderní technologie, včetně laseru, s prvky sci-fi. Při hrě se využívá laserových zbraní, tématického hudebního podladění a zvukových i světelných efektů.  Hráči se snaží získat co nejvíce bodů ve zvolených herních módech, jako například všichni proti všem nebo týmová spolupráce, případně plní jiné úkoly. Existuje mnoho společností zabývající se výrobou systému, naše aréna používá špičkové vybavení LaserMaxx EVO-5.

LaserMaxx EVO-5

Zařízení LaserMaxx využívá vlastní inovovanou EVO-5 technologii: standard v oboru. EVO-5 je zkratka pro Evolution-5, což znamená, že v kombinaci s našimi častými aktualizace máte jistotu, že se vám dostane zařízení s nejmodernější technologií. EVO-5 se průběžně přizpůsobuje potřebám a přáním zákazníků jako je podpora více jazyků, lehčí baterie, odolnější materiály a podobně. EVO-5 je vybaveno plně vybaveným WIFI ovládáním, předinstalovaným počítačem s operačním systémum Windows 7 a samozřejmě zobrazením jmen střelců a zásahů v reálném čase.

  

Část textu byla převzata z článku „Laser game“ na Wikipedii a je licencována za podmínek licence Creative Commons Uveďte autora/Zachovejte licenci 3.0.

 

Václava Soumara 2300
Tábor, 390 03

+420 605 532 535